www.centralni-vysavace-fispo.cz

info@fispo.cz

+420 606 657 161

Covid-19 omezení

Vzhledem k současné epidemiologické situaci nadále zůstávají UZAVŘENÉ pobočky Fispogroup v Brně a Opavě. Všechny vaše požadavky standardně zajistíme z centrály v Praze

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE

Kompletní realizace centrálního vysávání

Centrální vysávání je technologie vhodná zejména pro výrobní linky ve velkých provozech, kde přináší masivní úsporu času a značně čistší pracovní prostředí.

Fispogroup s.r.o., Na Drahách 22, Zlatníky 252 41

Použítí centrálních průmyslových vysavačů

Centrální vysávání je technologie vhodná zejména pro výrobní linky, kdy vysávání probíhá již během výrobního procesu, dokonce i při nepřetržitém provozu na několika místech najednou. Vysátý materiál je shromažďován do jednoho samostatného kontejneru, nebo různých separátorů, což usnadňuje likvidaci a recyklaci odpadu. Ve velkých provozech přináší centrální vysávání masivní úsporu času a značně čistší pracovní prostředí.

Autoservisy, automobilový průmysl

Navrhneme tak, aby dílna byla bezpečná a hlavně čistá. Výfukové plyny a svařovací dýmy, prach z broušení a leštění, úniky olejů a všude se povalující kadice a kabely - to jsou jen některá z rizik, která číhají v autoservisech, stanicích technické kontroly apod. Prosperujícího byznysu dosáhnete mnohem snáze s čistými a uklizenými dílnami a pracovními prostorami. Nabízíme úsporná zařízení a systémy pro odsávání výfukových plynů, prachu z broušení a dýmu ze svařování. Výfukové plyny jsou nyní klasifikovány ve stejné skupině látek jako azbest, arsén, hořičný plyn, alkohol nebo tabák. Odsávání výfukových plynů je snadné a efektivní s našim individuálním řešením.

Dřevozpracující průmysl

Máme vhodné řešení i pro dřevozpracující průmysl. Při všech fázích zpracování dřeva - odkorňování, pořez kulatiny, rozmítání, hoblování, řezání, broušení a leštění - vznikají velká množství prachu, včetně jemného polétavého prachu a výbušného prachu.

Obrábění kompozitů

Čistým prostředím zvýšíte bezpečnost na pracovišti i volný pohyb mezi stroji. Čisté pracovní prostředí je nezbytnou podmínkou pro kvalitu a výsledný vzhled produktu. Ty nejmenší prachové částice mohou mít devastující následky. Hladké povrchy bez zbytků prachu jsou nezbytný předpoklad pro aplikaci lepidel a barev. To jsou důvody, proč přední světoví výrobci letadel, lodí a automobilů kupují.

Obrábění kovů

I zde je potřeba zachovat čisté a bezpečné pracoviště. Čisté pracoviště je vizitkou pro partnery i samotnou prezentaci společnosti.

Řešení pro tabákový průmysl

Vhodná, čistá a ekonomicky výhodná řešení pro každý provoz.

Realizace centrálního vysávání

Zadejte váš kontakt, my se vám ozveme!