CENTRÁLNÍ VYSÁVÁNÍ

společnosti FISPOGROUP

Jsme lídrem v oblasti dovozu, prodeje a servisu úklidových technologií, úklidových prostředků, hygienických a sanitárních pomůcek, které naleznete na stránkách eshopu www.Fispo.cz. Naše společnost na českém trhu úspěšně působí přes 26 let a získala řadu spokojených zákazníků. Realizujeme zakázky šité na míru zákazníkům a používáme výhradně výrobky z Evropské unie. Máme nejširší nabídku značek v různých cenových kategoriích, poskytujeme kvalitní a rychlý servis, včetně záruky, podpory a školení.

Použítí centrálních průmyslových vysavačů

Centrální vysávání je technologie vhodná zejména pro výrobní linky, kdy vysávání probíhá již během výrobního procesu, dokonce i při nepřetržitém provozu na několika místech najednou. Vysátý materiál je shromažďován do jednoho samostatného kontejneru, nebo různých separátorů, což usnadňuje likvidaci a recyklaci odpadu. Ve velkých provozech přináší centrální vysávání masivní úsporu času a značně čistší pracovní prostředí.

Autoservisy, automobilový průmysl

Navrhneme tak, aby dílna byla bezpečná a hlavně čistá. Výfukové plyny a svařovací dýmy, prach z broušení a leštění, úniky olejů a všude se povalující kadice a kabely - to jsou jen některá z rizik, která číhají v autoservisech, stanicích technické kontroly apod. Prosperujícího byznysu dosáhnete mnohem snáze s čistými a uklizenými dílnami a pracovními prostorami. Nabízíme úsporná zařízení a systémy pro odsávání výfukových plynů, prachu z broušení a dýmu ze svařování. Výfukové plyny jsou nyní klasifikovány ve stejné skupině látek jako azbest, arsén, hořičný plyn, alkohol nebo tabák. Odsávání výfukových plynů je snadné a efektivní s našim individuálním řešením.

Dřevozpracující průmysl

Máme vhodné řešení i pro dřevozpracující průmysl. Při všech fázích zpracování dřeva - odkorňování, pořez kulatiny, rozmítání, hoblování, řezání, broušení a leštění - vznikají velká množství prachu, včetně jemného polétavého prachu a výbušného prachu.

Obrábění kompozitů

Čistým prostředím zvýšíte bezpečnost na pracovišti i volný pohyb mezi stroji. Čisté pracovní prostředí je nezbytnou podmínkou pro kvalitu a výsledný vzhled produktu. Ty nejmenší prachové částice mohou mít devastující následky. Hladké povrchy bez zbytků prachu jsou nezbytný předpoklad pro aplikaci lepidel a barev. To jsou důvody, proč přední světoví výrobci letadel, lodí a automobilů kupují.

Obrábění kovů

I zde je potřeba zachovat čisté a bezpečné pracoviště. Čisté pracoviště je vizitkou pro partnery i samotnou prezentaci společnosti.

Řešení pro tabákový průmysl

Vhodná, čistá a ekonomicky výhodná řešení pro každý provoz.

Divize společnosti FISPOGROUP